Duben 2010

ECHM.

26. dubna 2010 v 19:44 | DayDreamer |  deníček
pict
AHÓJ BOBCÍÍ ^^
Po třech dnech jsem se vám rozhodla napsat, huh. Víte, ani na to nemám moc náladu, ale jelikož nemám co na práci, tak jsem se rozhodla, že se ozvu.
Díky vašim reakcím na můj minulý asi "dojemný" článek jsem si řekla, že se pokusím naše ještě přesvědčit o tom koncu. Víte, opravdu, jak řekla HoPíík: lepší být někde vzadu, než-li nic. No, můžete mi tak akorát držet palce, abych je obměkčila a oni mi to dovolili.
V neděli jsem byla venku s Dančou. Sranda byla ;DD S ní je vždycky. Na face pak přidám fotky. Ale až pak, páč máme zase něco s tim zkurvenym kompem. Normálně mi zmizel můj hard disk! Chápete to?!
Co mám ještě napsat..? Už vim XD
Dneska jsme dostali známky z těch testů: M-1; Z-3,2; PŘ-2..a už nevim ;DD
Ve středu deme se školou do kina-Planeta Země bo co XD To bude zas něco ;DD
To je tak asi všecko. Mějte se pěkně.
DayDreamer.

SHIT!

24. dubna 2010 v 14:53 | DayDreamer |  deníček
pict
V poslední době se mi nic nedaří.
Všecko mě sere.
Nemám na nic náladu.
Můj největší sen se mi nakonec nesplní.
Sedim u kompa, poslouchám písničky a bulim jak malá holka.
Někdy si říkám, že radši bych byla, kdybych byla někdo jiný.
Mějte se.
DayDreamer.

Still NOTHING.

23. dubna 2010 v 15:40 | DayDreamer |  deníček
pict
Zdravím ^^
Jak se máte, bobcíí? Já nic moc. Samý blbý zprávy tenhle týden. Horší už to bejt snad ani nemůže!
Nejenom že se mnou kámoška pořád ještě nemluví, ale dospěli jsme (já a moje rodina) k závěru, že na konc GD nepojedu :,( Důodů je k tomu fakt hodně. Za prvý: bude tam hodně moc lidí, takže celý koncert bych sledovala jenom na monitorech, což mě zrovna moc nevzrušuje. Za druhý: na koncertech je hudba MOC hlasitá. Za třetí: tři hodiny v kuse jenom stát taky není zrovna nejlepší. Za čtvrtý: nejsme teď v moc dobrym finančním rozpoložení, takže...Je mi toho moc líto. Tolik jsem tam chtěla bejt. x,(
Ve škole jsme za tenhle týden psali celkem šest nebo sedm testů! Doufám, že nedopadnu hrozně.
Na facebook jsem přidala (skoro, teď přidávám poslední kousky) fotky z tý Anglie, tak se dyžtak mrkněte ;)
V neděli jdu ven s Dančou! Asi po půl roce půjdem spolu zase ven! Už se moc těšim x)
Jinak už asi nic. Mějte se hezky.
DayDreamer.

TODAY'S THE WORST DAY EVER THIS YEAR.

20. dubna 2010 v 17:59 | DayDreamer |  deníček
pict
ZDRAVÍM ^^
Jak už čtete z názvu, dneska je nejhorší den v tomto roce. "Pohádala" jsem se s kámoškou. No, pohádala. Spíš se mnou nemluví. Ani nevím PROČ?! Nic špatnýho jsem jí přece neudělala, nechápu. Ráno jsem jí pozdravila a dál si četla. Jenže problém je ten, že kdykoliv si čtu, tak pro ní to znamená, že se s ní nebavim! Ach jo. A nejhorší na tom je, že se začla bavit s jednou spolužačkou, kterou nesnášim. Takže tím pádem Monča zůstala taky sama. Po škole jsme spolu šli na bus, ale předtim jsme se chvíli zdrželi na lavičce na náměstí. Debatovali jsme o tom, co bude dál. Buď se usmíříme nebo se budeme bavit spolu. Co myslíte?

BACK FROM ENGLAND ♥

19. dubna 2010 v 19:56 | DayDreamer |  deníček
pict
AHOJ BOBCÍ ^^
Jsem zpátky z Anglie. A řeknu vám, bylo to tám báječný! MOC se mi tam líbilo:) Bych tam chtěla bydlet;D
No, přejdu k tomu, co jsme všecko (v ANGLII=cestu busem nepočítám!!) navštívili:
První den: Londýn
~ prošli jsme se po Queen's Walk (nábřeží) až k Tower Bridge
~ Pudding Lane (Fire of London)
~ St. Paul's Cathedral
~ rozjezd do Oxfordu do rodin, kde jsme byli ubytovaní

Zájezd do Anglie ♥

13. dubna 2010 v 7:00 | DayDreamer |  upozornění
pict
Jak už jsem se zmiňovala - jedu do Anglie. Jedu dnes (úterý) a vracim se v neděli večer. Do Anglie jsem se vždycky chtěla podívat, a splnilo se mi to. Až přijedu, určo napíšu článek o tom, jak jsem se měla ;) A vy se mějte hezky a vzpomínejte s láskou ;DD
DayDreamer.

Už de čeština ;DD

10. dubna 2010 v 12:25 | DayDreamer |  deníček
animation
Ahoj ^^
Jak vidíte, už mi de čeština;DD Super!
Dneska jsem se zase vzbudila brzo ráno - v půl osmý. Tak jsem si dala snídani ~ activiu, makovku a kindr pingvíí:D a chvíli koukala na tývku. Ale nic rozumnýho nedávali, tak jsem to furt přepínala z jednoho programu na druhej, až mě to přestalo bavit a šla jsem si číst. Pak jsem si dala sprchu a vyžehlila si vlásky XD Šli jsme se sestři koupit nový boty na tělák, ale bohužel se mi žádný nelíbily, takže si nejspíš budu muset zítra vzít ty příšerný starý růžový :-! A nebo si pučit od Kláry. Jestli teda má dvoje;DD
Včera jsme teda jeli do toho NewYorkeru a pořídila jsem si novou leopradí bundu^^ Nádherná je;)
V pondělí píšem písemku z matiky (čtvrtletku), takže si radši zopáknu všechna témata, abych pak nebyla zaskočená;DD
Už ani nevim, co ještě napsatXD Tak se tu mějte. Já du.
DayDreamer.

No school today ;DD

9. dubna 2010 v 13:23 | DayDreamer |  deníček
pict
Zdravíím ^^
Dneska jsem nešla do školy, protože jsme museli na prohlídku k očaři, jenže ten onemocněl, takže se flákáme doma;DD Ve čtyři jedu s mamkou do intersparu pro novou bundu (ano, konečně!!).
Omlouvam se, ze ted pisu bez carek a hacku, ale sere me nase klavesnice, prtz furt v nastavenich mizi cestina. FUCK!!
No nic. Musim rict tatkovi, aby s tim neco udelal, nebo se zblaznim.
Na netu je tak trochu nuda, kdyz jsou vsichni ve skole XD
Za ctyri dny jedu do Anglie! Wohoou! Uz se MOC tesiim! V nedeli si asi zacnu balit;DD
Uz asi nic psat nebudu, pac se nic ani nestalo;D
Mejte se hezky ^^
DayDreamer.I ♥ TRÉ COOL !

8. dubna 2010 v 18:06 | DayDreamer |  deníček
<3
Zdravíím ^^
Jak se máte, človíčci?:D Já superúžasnězaláskovanědobřefájn;DD
Úplně beznadějně jsem se zabouchla do tohohle týpka ♥ áá on je tak nádhernej ^^ Ty jeho oči, vlasy, úsměv :) MILUJU HO!

Co jinak..? Brý, brý :) Dneska jsme psali z fyziky a budu mít asi dvojku ;) A po škole jsme šli s Klárkou a Terkou na tříšť ^^ Výtlemy nejvíc;D Tam jedna holka kouřila a Klárča dost nahlas říká: "Fůj! Nekuř! Umřeš!";DD Pako tohlencto:D Aby se pak nedivila, ž jí dá někdo přes držkuXD

Mám "novej" pokoj ^^ Jsem si na zeď nalepila zebrový krepák %) Vypadá to stylově;DD

HUBNU!! A to už jako popravdě;DD

To je tak asi všecičko ^^Mějte se hezky.
DayDreamer.

SEN, NOČNÍ MŮRA.

6. dubna 2010 v 19:07 | DayDreamer
Och.
Dvakrát och.
Kapky studeného potu mi stékaly po zádech. V krku mi vyschlo. Oči plné strachu. Několikrát jsem zamrkala a pomalu se posadila na posteli. Z toho děsivého snu mi stále běhal mráz po zádech. Jenže to nebyl obyčejný sen. Byl to skutečný zážitek, který se doopravdy stal. A od té doby se mi stále vrací ve snech.
Bylo studené mrazivé ráno a já šla do školy. Pricházela jsem ulicemi s graffitti na zdech a bylo mi nějak nepříjemné sem chodit. Školní bus mi ujel, tím pádem jsem tudy musela jít.
Prošla jsem tím starým sídlištěm a oddychla si. Šla jsem dál po chodníku kolem nádherných dvoupatrových rodinných domů a představovala si, jak to asi vypadá uvnitř. Určitě jako ze škatulky. Bylo tu pro mě nezvykle ticho.
Nohy mě nesly do školy, ale já sama tam nechtěla. Chtěla jsem jít za tátou. Včera večer se naši totiž dost ošklivě pohádali a táta odešel pryč. Bylo mi hrozně, celý večer jsem probrečela.
Jak jsem šla dál a dál, došla jsem k centru města. Chodník vedl podél silnice a já šla a šla. Najednou se zničehonic ozvalo zaskřípění brzd auta. Jedno z aut na silnici dostalo smyk a prudce narazilo do černého BMW. Černé BMW. Co když je to ON? Rozběhla jsem se k BMWéčku a přála si, aby tam nebyl, aby to nebylo jeho auto. Uvnitř však seděl muž v bílé košili a kravatě, oči měl otevřené - výraz šokovaný. Z čela mu stékala krev a kapala mu na košili stejně jako mě slzy. Táta...

REALLY HAPPY NOW !

5. dubna 2010 v 10:23 | DayDreamer |  deníček
pict
Zdravíím ^^

To neuhádnete, co se stalo!! GREEN DAY jedou 29.6. do Prahy! Budou mít koncert. OMG a víte co?! na ten koncert jdu! Sice to není jistý na 100%, ale na 90% určitě;DD Já jsem prostě úplně šťastná! Tohle je můj největší sen a splní se mi (doufám!)!! Ale nepojedu sama. Nejspíš s taťkou;DD OH YEAH:D Radši bych byla, kdybych tam šla sama, ale tak co;D Možná se mi ho ještě podaří ukecat, že na tom koncertě můžu být v pohodičce klíďo sama. No, kdyby se našel někdo, kdo by se mnou chtěl jet (myslím nějakej bláznivej puberťák;D), tak bych to i brala:D Ten koncert trvá tři hodiny a rodiče mi chtěj zaplatit lístek za 1190 kč - přímo u pódia!! Ach, Bože:D:D Já jsem prostě nejšťastnější člověk pod sluncem!!

Tak dneska Velikonoce, co?!:D My je naštěstí neslavíme, takže pohoda;DD Ale vám přeju hezké prožití těchto svátků:))

Už ani nevim, co bych tak ještě napsala..už asi nic;DD
Mějte se hezky ^^
DayDreamer.

Rozmazlenost.

3. dubna 2010 v 9:01 | DayDreamer |  deníček
pict
AHOJ.
Dnešním tématem mého deníčku je rozmazlenost.
Opravdu nechápu rodiče dětí, kteří svým malým ratolestem dovolují téměř všecko. Ať už jde o pojídání sladkostí, oblečení či chování. Děti si pak zvyknou, že jim rodiče všechno dovolí a že můžou dělat, co se jim zalíbí.
Hodně rozmazlených maminčiných mazánků a tatínkových holčiček můžete vidět na MTV. Já se občas dívám na "Moje super sladké 16" a řeknu vám, to je síla! Ty holky jsou prostě strašný! Za tu párty jsou schopni zaplatit klidně i sto tisíc, jen aby byla nejlepší! Samozřejmě, že to neplatí ty holky, ale jejich rodiče.
Podobné věci shlédnete i v TEEN CRIBS. V jednom domě mají osm koupelen a přesto je to málo! Neříkám, že všichni, kdo mají bohaté rodiče se takhle chovají, ale je jich většina.
Rozmazlené děti si zvykají na peníze rodičů, jenže až začnou žít samostatným životem, tak pochybuju, že jim všecko budou platit jejich tatínkové a maminky.
Znám pár holek, které jsou rozmazlené. Přesto, že mají skříň nabitou oblečením, si stěžují, že toho mají málo a každý týden jezdí nakupovat. mám 10 triček, které můžu nosit do školy a na veřejná místa (ostatní 3-4 jsou spíš na doma), dvoje rifle, dva svetříky a jednu mikču a stěžuju si snad?! No, občas ano;D Ale jedna nezmiňovaná osoba toho má pětkrát tolik co já a stejně je to pro ní "utrpení"! To prostě nepochopím.
Nakupuju většinou ve značkových obchodech (Terranova, NY), ale občas prostě zajdu k vietnamcům, protože za A) mají tam levnější zboží a za B) jejich oblečení se podobá tomu značkovému.
Ano, je pravda, že těm bohatým rozmazleným děckám fatkicky občas závidím, ale na druhou stranu jsem ráda, že u nás v rodině se netočí všechno jenom kolem peněz a nakupování. Já jedu nakupovat  jednou za tři měsíce. Myslím, že ti, co nejsou z bohaté rodiny to potom budou mít v životě jednodušší, než ti, co mají za rodiče zbohatlíky.
A co vy? Jaký na to máte názor?
DayDreamer.

Red nose, but i'm not Santa Claus!

2. dubna 2010 v 9:21 | DayDreamer |  deníček
pict
Zdravíím ^^
Jak se máte? Já celkem fájn. Až na ten můj nosík ;D Mám ho červenej z toho smrkání :( Ale to přejde :D Možná;DD
Jinak myslím, že se mi ten včerejší aprílový žertík celkem povedl:D Opravdu se omlouvám těm, co málem dostali srdeční infarkt;DDale tohle prostě k aprílu patří:D
Včera byla premiéra novýho videoklipu GREEN DAY - Last Of The American Girls. Kdo se díval? :) Celkem se mi to video líbí, až na ty dvě bloncky..jsou prostě ňáký divný;D
Dneska jsem se vzbudila v půl osmý. Dala jsem si snídani: makovku a čaj. Jsme teď se sestři sami doma, prtž rodiče museli jet na nějakou pracovní shůzku.
Momentálně je tady hezký počasí. A já jsem zrovna nemocná! To je prostě nefér! Když už mluvíme o hezkým počasí...budu o víkendech běhat. Myslim v parku nebo kolem našeho Chodovskýho jezera. Fakt to potřebuju;DD
Co bych vám tak ještě napsala..? Už mě nic nenapadá;DD
Mějte se hezky ^^
DayDreamer.

THE END!

1. dubna 2010 v 0:00 | DayDreamer |  deníček
pict

ANO, ČTETE DOBŘE. PROSTĚ NA TOMHLE BLOGU KONČÍM. CHTĚLA JSEM VÁM TO ŘÍCT DŘÍV.
DŮVODY? HLAVNĚ ŠKOLA. ZAČÍNÁM SE ZHORŠOVAT A CHCI SE POLEPŠIT. PROTOŽE BYCH POTOM CHTĚLA JÍT NA NĚJAKOU DOBROU STŘEDNÍ.
DRUHÝM DŮVODEM JE TO, ŽE ADRESU MÉHO BLOGU MÁ NĚKOLIK LIDÍ ZE TŘÍDY A JÁ NECHCI, ABY ČETLI TY MOJE TRAPNÝ KAŽDODENNÍ ŽVÁSTY.
BUDE TO TAK JEDNODUŠŠÍ JAK PRO MĚ, TAK I PRO VÁS.
KDYŽ KLIKNETE NA CELÝ ČLÁNEK, BUDE TAM SEZNAM AFFS, KE KTERÝM JSEM RÁDA CHODILA NA BLOGY.
A TEĎ UŽ SBOHEM, MĚJTE SE HEZKY.
DAYDREAMER.