Květen 2010

Jsem blbá. Jo.

31. května 2010 v 18:32 | DayDreamer |  deníček
AHOJ ^^
Tak co, jak bylo ve škole? Já, umm..celkem dobře, až na to, že jsem strašná! Blbá! Nesmělá! áá! To už prostě není normální, že jsem takovej stydlín! Že já se ho prostě nedokázala zeptat. GRR, mám na sebe vztek.
Ale jinak v poho ;DD Z ničeho jsme nepsali, na matiku měli supla a přišly nám výsledky testů COMDI (volba povolání) a hádejte co mi vyšlo?! Na prvním místě spisovatelka!^^A pak učitelka cizích jazyků. Taky dobrý :)
Na těláku jsme hráli volejbal s tou naší profesionálkou s velkým Pé. Kráva fakt:D Jako že by nám něco vysvětlila to né, ale celou dobu na nás řvát, to je v pohodě. P*ča, nesnášim jí! :DD
Po škole NIC nebylo :( Akorát jsem šla s Klárkou na tříšť (teda, ona si dala zmrzku, já tříšť!) a sedly jsme si v parku na lavičku a pozorovaly kachny. XDD Zábava, fakt.
Zítra se fotíme, ojáj. To chci zas vidět ty xichty:DD
Jinak to je asi vše, co by vás mohlo (ale taky nemuselo) zajímat. Zdar.
DayDreamer.
P.S: Děkuju za vysokou (pro mě!) návštěvnost :*

HEY APPLE!

30. května 2010 v 11:24 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVÍÍM  ^^
Jak se máte? Já znuděně -.-" Včera jsem se celej den totálně proflákala. Ani ven jsem nešla, a to hezky svítilo sluníčko, jenže já neměla na nic náladu. Ani další kapitolu jsem nezačala psát (a nevim, jestli dneska napíšu). Akorát jsem si včera uklidila v pokoji, chvíli si zacvičila (a teď mě bolí celý tělo:D), pak četla Janu Eyrovou, udělala krátkej úkol na ájinu a dál jen tak dřepěla na zadku ;DD.
Dneska jsem ráno vstala zase v půl osmý a udělala si snídani. Potom jsme se se sestři dívali na "Vítejte doma!" a na Griffiny. Umyla jsem nádobí, dala si sprchu a teď tu sedím, píšu vám článek a přemýšlím, co zítra...myslim, jak to zítra udělám. Víte, nemůžu se tady podrobně zmiňovat, protože na můj bog chodí pár lidí ze třídy (opravdu dva!) a já nechci, aby se dozvěděli něco extra! ;DD Chápete mě. Jestli vás to zajímá, ráda vám odepíšu na vaše blogy :)
Včera jsem se dozvěděla hroznou novinku a sice, že na koncu GD vystoupí Billy Talent jako předskokani! Věřili byste tomu?! Taková dobrá příležitost a já tam nebudu. FUCK OFF!
No nic. Mějte se hezky.
DayDreamer.

Nesnášim víkendy :/:D

28. května 2010 v 16:04 | DayDreamer |  deníček
AHOJ ^^
Jak se máte? Já moc dobřee ♥
Včera už do školy přišla Klárka, byla doma asi dva tejdny, kůli operaci. Jsem MOC ráda, že je zase zpátky :):*
Ve škole to celkem de, víte co. Ke konci roku je to takový divný, připadá mi, že se ani tak moc neučíme. Hlavně včera; polovina třídy odjela na "dobrovolný" výlet do Plzně a my ostatní pilní žáci zůstali a byli spojený s áčkem a zbytkem béčka (B. bylo na školandě). A skoro na všechny předměty jsme měli suply ;DD Takže POHODA. A poslední dobou ňák často chodíme na kompy, takže ještě líp ;) Za tenhle tejden jsme byli asi pětkrát. ^^
Nejlepší dny v tomhle tejdnu jsou jednoznačně středa, čtvrtek a pátek :) Ostatně všecky dny stávený ve škole jsou k něčemu dobrý ^^
Zase začíná víkend, což já naprosto "nesnášim", protože celý dva dny jenom dřepim doma, popřípadě jdu se ségrou ven. jinak nic, žádná akce. V sobotu jsme měli s Mončou jít na fotbal, ale zase ho*no, viď. Možná pojedem s Klárkou do Sokolova, ale jenom možná. Snad to vyjde :]
Už není co psát, asi. Tak se tu mějte hezky a čekejte další kapitolu "O Melody Soulové". Pa.
DayDreamer.

á.

26. května 2010 v 15:56 | DayDreamer |  deníček

:)))

DayDreamer.

O Melody Soulové - 4.kapitola

25. května 2010 v 18:49 | DayDreamer |  mnou napsané příběhy
Další ráno jsem opět vyrazila do školy. Doufala jsem, že ho aspoň uvidím na autobusové zastávce či v buse, ale moje přání zůstalo nevyslyšené. Celý školní den jsem lítala v oblacích a snila o tom, že ho dneska potkám. Však víte jak se říká: naděje umírá poslední.
Ze školy jsem vycházela celá natěšená, a přitom jsem ani nevěděla, zda Jeremyho spatřím nebo ne. Schválně jsem šla včerejší cestou, schválně jsem procházel kolem stejných barevných výloh, až jsem došla ke KFC a nahlédla skleněnými dveřmi dovnitř. U kasy nebyl, u stolku neseděl. "Třeba ho už nikdy nespatřím," uvažovala jsem v duchu "třeba mě ani nechce vidět, třeba má holku a já jsem jenom děsně naivní" říkala jsem si pořád dokola. Došla jsem k zastávce a sedla si na lavičku a otevřela si knížku, abych si zkrátila čekání na autobus. Po chvíli mě však z mého čtení vyrušil povědomý hlas.
"Ahoj, nemyslel jsem si, že tě ještě někdy uvidím" řekl.
Vzhlédla jsem od knihy a spatřila jeho dokonalý úsměv.

ALL TIME LOW

25. května 2010 v 17:32 | DayDreamerHahahaha.

24. května 2010 v 16:14 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVÍM ^^
Ani se neptejte jak se mám, protože já se mám úžasně! Hádejte proč?:DD
Škola fáájn, až na Strawbe, která do mě furt šťouchá prstama! :DD říkám ti to narovinu-->SERE MĚ TO!! Nedělej to! ;D:(
Místo ájiny jsme měli volnou hodinu, protože jsme měli supla ;DD. Z příroďáku zkoušela na kompech :// Sice mám jedničku a dvě dvojky, ale bylo to celkem těžký. Na tělák jsme zase byli spojený s klukama, jsme hráli florbal :( Naše družstvo získalo (fanfáry prosím!) NULA bodů:DD:P
Po škole jsem musela jít na cizineckou policii podtvrdit sestře zájezd do Anglie, a ve středu tam musím znova.
Potom jsem potkala kluky :) A chvíli jsme poseděli na obrubníku pro květiny:DD a oni jedli zmrzku. Potom jeden musel na trénink a druhej na bus a tak jsme si řekli "čau" a šli jsme každej jiným směrem. Ale aspoň mi utekl čas, horší by bylo, kdybych seděla jak pecka na zastávce a čekala hodinu na bus. Díky:)
Bohužel se ale můj bus o dost zpozdil, takže jsem nakonec jak pecka na ten bus čekala ;(:D
Než jsem přišla domů, tak jsem se ještě stavila v Potravinách a koupila dva nanuky-jeden pro sestři, jeden pro mě. Doma jsem se dozvěděla, že dneska nemusim na doučko z matiky, takže celej večer volnej :))
Jdu se kouknout k vám na blogy ♥
DayDreamer.

ПРИВЕТ!

23. května 2010 v 10:07 | DayDreamer |  deníček
AHOJ ^^
Jak se máte? Já dobře.
Včera byl skvělej den, byly jsme se sestrou venku x) Jsme si zahrály basket (dvakrát vyhrála Dáša), kreslily křídama na beton a různě se fotily (viz. foto; já jsem na vlevo). Prostě jsme si to užily! <3
Doma jsme pak pomáhaly mamce s úklidem ;DD Akorát mě ještě dneska čeká úklid mojí půlk pokoje, včera jsem to jaksi taksi nestihla :DD
Zkoukla jsem včera hokej~Rusko VS. Německo. Jsem ráda, že naši (moji ;DD) vyhráli! :) Dneska s váma XDD Říkám na rovinu: fandím Rusům :P I když já zrovna ňákej extra hokejovej šílenec nejsem ;DD
Už (zase) nevim co psát. Snad jenom že jsem ráda, že čtete "O Melody Soulové". Fakt díky ^^
Tak já du. Mějte se hezky.
DayDreamer. 

O Melody Soulové - 3.kapitola

21. května 2010 v 17:29 | DayDreamer |  mnou napsané příběhy
Po dlouhém a namáhavém vyučování jsme si se Sakurou zašli na oběd do školní jídelny. A zrovna dneska jsme měli to štěstí, že jsme dostali velkou porci hranolek a kuřecích nugetek, k tomu trochu zeleninového salátu a skleničku pomerančového džusu.
Když jsme dojedli tak mimořádně vydatný oběd, tak jsme se každá vydala domů. Já šla na autobusovou zastávku. Procházela jsem kolem pestrobarevných výloh obchůdků, které člověka lákají k tomu, aby vešel dovnitř, prohlédl si zboží a případně si něco koupil. Tentokrát jsem se ale ovládla a šla dál, občas se koukla na nějakou výlohu s oblečením a knihami. Šla jsem náměstím, nedávajíc pozor a zničehonic jsem do něčeho - spíš do někoho - narazila. Opatrně jsem se podívala, kdo je ten "šťastný" člověk. Dívala jsem se přímo do očí hnědovlasému klukovi s patkou na stranu a roztomilým úsměvem, s piercingem na dolním rtu a celkem mě překvapilo, že se na mě nezlobí.
"Promiň" vykoktala jsem tichým hláskem.
"To je v poho, mě se to taky pořád stává" odpověděl a nasadil ještě širší úsměv."Mimochodem jsem Jeremy."
"Melody" řekla jsem a pokusila se o úsměv.
"Tak zatím" usmál se naposled a vydal se směrem ke KFC.
"Zatím" odpověděla jsem, ale myslím, že mě už neuslyšel.

Ribana ;DD

20. května 2010 v 18:20 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVÍM ^^
Jak se máte? Já celkem dobře. Teda spíš opravdu dobře. Skoro celý pracovní týden jsem se neozvala, takže to teďka napravuju.
Co je novýho v mým životě? Možná ten fakt, že cítím nějaké jiskření mezi mnou a jednou dotyčnou osobou (nápověda pro Strawbe: lektor to není :P!). Hah, poznali jste dobře, nejspíš jsem se zabouchla:DD Sice nevim, jestli to je vzájemný, ale opravdu většinu času se tak ten dotyčný chová. No, ještě se uvidí;DD
Ve škole všecko zatím OK. Psali jsme asi tři čtyři testy, ale i tak pohoda. Akorát zítra máme ráno v 7:15 třídnickou hodinu, OMG.
Na dalším díle o Melody asi začnu pracovat o víkendu, protože mám víc času i náladu. Takže čekejte tak v sobotu v neděli;).
Už nevim co psát, zase:DD. Du na face. Čůs.
DayDreamer.

Alex Gaskarth

18. května 2010 v 15:18 | DayDreamer

O Melody Soulové - 2.kapitola

16. května 2010 v 11:39 | DayDreamer |  mnou napsané příběhy
"Konečná zástavka, prosím vystupte!" ozval se hlas v autobusu. Zvedla jsem se ze sedadla a prošla kolem řidiče a vystoupila dveřmi ven. Slunce už svítilo a lidé spěchali buď do práce nebo do školy stejně jako já.
"Melody! Počkej na mě!" někdo vykřikl. Otočila jsem se a spatřila Sakuru, černovlasou japonku, se kterou jsem se skamarádila hned první den v mé nové škole.
Zastavila jsem a počkala na ni. Dnes na sobě měla kostkovanou sukni, bílou košili a přes ní černou vestičku, na nohou červené semišové balerínky, z vlasů si udělala drdůlek. Usmála se na mě.
"Ahoj, Sakuro! Moc ti to dneska sluší!" pochválila jsem její pěkný vzhled.
"Děkuju" odpověděla. "Mě se líbí tvoje košile" dodala. Myslím, že to řekla jen ze slušnosti, ale i tak mě to potěšilo.
Šli jsme asi pět-deset minut ke škole a tam jsme vpluli do školní budovy s ostatními studenty.
Našli jsme svoje skříňky a odložili si tam bundy, vzali si potřebné učebnice a pospíšili si do třídy.
Zazvonilo a pan Lowey, učitel dějepisu, vešel rázným krokem do třídy.
"Dobré ráno, posaďte se, prosím" řekl přísným hlubokým hlasem. "Dnes začneme s opakováním doby královny Viktorie. Chce být někdo zkoušen?" zeptal se, ale nikdo se nepřihlásil.

Lost in Stereo!

16. května 2010 v 10:45 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVIM ^^
Jak se máte? Já celkem fájn.
Během snídaně jsme se se sestři dívali na Prima COOL-Makeover Home Edition a pak ještě na Griffiny. Sledujete to někdo? Já vždycky ráno o víkendech, páč spim nanejvýš do půl devátý ;DD
Dneska ve tři jedu na oslavu Mončiných narozek. Už se těšim :)
Úkoly jsem semosebou včera neudělala;DDJsem to nechala na dnešek, no:DJsem zvědavá, jak to zvládnu teda.
Momentálně poslouchám písničky, huh ♪ Včera jsem si stáhla pár nových songů :]*
Už nevim co psát;DD [přemýšlení...] Jo, o trošku mi stoupla návštěvnost:D Ale fakt o trošilinku.
Už nic. Mějte se, bobcí <3
DayDreamer.

Nevim, do čeho píchnout.

15. května 2010 v 17:08 | DayDreamer |  deníček
AHOJ BOBANI ^^
Zase víkend a zase nevim, čím se zabavit. V telce nic pořádnýho nedávaj, na kytaru už jsem si dneska zahrála, na kompu už jsem taky byla a...mám hlad:D Fakt je, že kdykoli nemám co na práci tak žeru;DD Asi to někdo možná taky znáte:P:DA zrovna teď bych si dala nějakou dobrou zmrzku, jenže lednice je vyprázděná..:(
Úkoly se mi dělat zatím nechce - to víte, musim všechno do školy udělat až na poslední chvíli.
Dneska musim ještě umejt nádobí, ale to až páák.
Na facu je pár lidí online, ale nevim s kym a o čem si psát. Možná si zahraju nějakou z těch stupidních facebookovských her, který mě tak strašně moc baví:D.
A nebo můžu udělat nějaký nový dez. Tenhle se mi zas tak moc nelíbí, ale nemám žádnej nápad.
Chtěla jsem napsat další díl o Melody, ale chybí mi inspirace.
Jop, víkendy si "užívám" v tomhle stylu. Nemám s kym jít ven, nemám nikoho, s kym bych si teď psala o všem možnym..teď to zní, jako že se lituju...a vtip je v tom, že to tak fakt je. Dneska nemám moc dobrou náladu, akort když Lenka včera šťouchla do mý otevřený rány a sice, že GD konc je pro mě uzavřený téma. Se ptala, kdy to bude. KURVADOPRDELETYVOLE!!
No nic, dneska končim, abych vás tou svou debilní náladou nenakazila. Čus.
DayDreamer.

Ve škole na kompech ;DD

14. května 2010 v 11:40 | DayDreamer |  deníček

ZDRAVÍÍM ^^
Jsem teď ve škole a právě jsem dodělala test COMDI, který by mi měl pomoct s výběrem mého budoucího povolání:D Heh;DDNo, uvidíme.
Včera jsem tu nebyla, páč jsme ZASE měli něco s tim zasranym kompem:D:( Ale táta to dneskanák záhadně spravil, takže OK.
Nevim, co psát;DD Snad jenom, že dneska máme samý odpočinkový hodiny a jsem na facu.
ZVONÍ! XDD
Tak čaute <3
DayDreamer.

HUH.

12. května 2010 v 16:20 | DayDreamer |  deníček
pict
AHOJ ^^
"Co závody?" NIC. Opravdu, ani nevíme, na jakým místě jsme skončili, protože vyhlásili jenom první tři místa, magoři:D ale fakt, my se snažíme a snažíme a pak NIC. Jinak běžela jsem štafetu a 800m, heh. Až na tu osmistovku dobrý, protože nás rozdělili nějak debilně. Zůstalo nás jenom pět a to prosím v předchozím rozběhu běželo jenom osm holek, takže nechápu, proč jsme nemohli běžet s nima. Měli bychom tak větší šanci na výhru, protože z tý poslední pětky nás bylo tři z naší školy a pak nějaký dvě atletky, a já doběhla čtvrtá (alespoň že ne poslední). No NIC.
Dneska ve škole jenom čtyři hodiny, takže pohoda. První dvě hoďky matika - rýsování. Potom literárka, což mě celkem baví. A poslední angličtina s lektorem ♥ HUH:D
Po škole jsem šla doprovodit holky na bus a pak šla taky na bus.
Doma jsem se naobědvala a pak šla do knihovny: půjčila jsem si Pop Teen a Janu Eyerovou. Jednou jsme to četli ve škole a mě to zaujalo. A před dvěma měsícema jsem si zarezervovala Annu Frankovou a furt NIC. To není možný už:D
Cestou domů jsem zašla do supermarketu a koupila si EisKaffe a ProFit zmrzku a dál už NIC.
Teď se chci dívat na nějakej film, ale nevim na jakej. Poradíte?
No NIC. To je asi tak všecko. Mějte se hezky.
DayDreamer.
PS: Schválně, kolikrát jsem v tomto článku použila slovo NIC?

Nový článek

10. května 2010 v 16:04 | DayDreamer |  deníček
pict
AHOJ ^^
Jak se máte? Já dobře.
Ve škole furt to samý; na češtině jsme měli líčit na zadaná témata a já si vybrala "Můj dům, můj hrad". Měla jsem to připravený, všecko OK, až na to, že jakmile se ocitám před tabulí, tak zčervenám, potím se, srdce mi tluče o stošest a hlas se mi třese. Jakžtakž jsem tu svojí minutu odříkala a vysloužila jsem si jedničku.
Na angličtině byla sranda:DJá na ájině sedim vedle Kláry, takže si to asi dokážete představit;DD A jelikož jsem tajně (PŠT!) zabouchlá do lektora, tak Klárka komentovala každý jeho pohyb, který směřoval ke mě:Dóó božeXDD. A měli jsme si vymyslet svou vlastní zemi a pak jí svému sousedovi popsat. Klára vymyslela Hungabunga;DDNo, radši už nicXDD.
Příroďák v poho, ale pak tělák, ty vole:D Ona ta učitelka je hrozná PÍÍP;DD Klárča dneska byla na odběru krve a bolí jí ruka a že nemůže šplhat a ta učitelka, že teda ne, že teda hezky pošplhá! Kráva fakt! Potom jsme skákaly záhadnými způsoby přes švihadlo:D A kdyby nás pak tři minuty nezdržela správným zvednutím se ze země (ze dřepu p-o-m-a-l-i-n-k-u od kostrče až se postavíš), tak bych možná stihla bus ve 13:35. Ale bohužel jsem musela jet na 13:50 společně s Lenkou a spol. Ona mě ta holka už strašně štve! V buse se vždycky řehtá na celý kolo, mluví jak prcek (a toschválně, prosím) a furt mě kopíruje. To si neumíte představit ten její "nenápadný" způsob kopírování mýho stylu! Nejenomže začla nosit tmavé oblečení ("Olgo, nechápu, jak můžeš furt chodit v černym" říkávala v září), ale dělá si podobné účesy jako já a hádejte, co má novýho?! Bílé kecky! Jako já! Leze mi to krkem! Naštěstí ale bundu už stejnou nemá (minulou zimu jsme měli stejnou): jela totiž nakupovat dřív a v domnění, že si koupím černou bundu si černou bundu koupila. Jenže já si koupila tu leopardí, takže:Dsmůla, viď Leni?!
No, já končim dneska:D napsala jsem toho až-až, takže čekám aspoň nějakej ten koment :) Mějte se <3
DayDreamer.

PS: Zítra jdu na ty závody v atletice - poběžím 800m a štafetu. Držte mi palce!

Amy Winehouse: You Know I'm Not Good

9. května 2010 v 17:16 | DayDreamer


VIVA LA WEEKEND!

8. května 2010 v 11:38 | DayDreamer |  deníček
pixels
ZDRAVÍÍM BOBCÍ ^^
Konečně víkend, co? Víte, ale mě ten pracovní týden ubíhá celkem rychle ;D
V úterý a ve čtvrtek jsme byli s Klárkou a Terkou venku, protože nám odpadla odpoledka. Sranda byla nehorázná:D:DRadši to ani nebudu rozepisovat;DD
Ve škole celkem dobrý. V matice teď rýsujeme, takže NO PROBLEM. Jinak mě zapsali na závody v lehké atletice - běh. V úterý mi držte palce! :) V pátek (tedy včera) jsme neměli tělák ani chemii a místo toho měli přípravu na testování k volbě povolání. No, nevim sice v čem nám pomůže hra na molekuly či evoluci;DDale aspoň jsme se neučili.
Dneska jsem si pustila Amy Winehouse. Posloucháte jí někdo? Mě přijdou její písničky supr^^
Už mám skoro dočtenou druhou knížku v angličtině od Cathy Cassidy (přivezla jsem si je z Anglie). Já chci další!:D Ale tak sestři jede v červnu taky do Anglie, tak snad mi ňákou přiveze;D
Za chvíli pudem se ségrou ven, já si du zaběhat a sestři na kolo;DD
Tak to je tak asi všecko. Zítra možná napíšu;) Mějte se hezky <3.
DayDreamer.

Téma týdne: Tanec

6. května 2010 v 17:00 | DayDreamer |  deníček
pict
AHOJ ^^
Víte, nějak se mi dneska nechce psát obyč deník, takže jsem se rzohodla, že napíšu něco na téma týdne, což je tanec.
Co si představím pod pojmem TANEC? Hlavně pohyb. To znmená, že si udržíte pěknou postavu.
Další věc, která se mi na tanečnicích líbí je, že na vystoupeních se vždycky pohybují ladně a sebevědomě, mají zajímavé kostýmy a choreografie.
Tanec je i o vyjádření emocí a pocitů.
Když tančíte, tak se odreagujete od špatných myšlenek a máte hned lepší náladu.
Já osobně jsem se věnovala scénickému tanci, a to asi 7 let. Naučila jsem se spoustu věcí, jezdila jsem na taneční soutěže a bavilo mě to. Tak proč jsi skončila, asi se zeptáte. Kvůli učitelce a její "lásce" k jedné holce, co chodila s náma do skupiny. Majda, se jmenuje. Dokud k nám Majda nezačala chodit, byly jsme s holkama zvyklé, že sólo dostaneme každá a to v každé choreografii, i kdyby to měla být jen otočka či poskok. Jenže s příchodem Majdy se vše změnilo. Sóla dostávala ona a na nás s holkama zbyla jen role "pozadí". Kdykoliv jsme nacvičovaly nový tanec, učitelka hned koukala na Majdu, jak jí to všecko pěkně jde, zatímco nás jenom sekýrovala. Došlo to tak daleko, že jsme to s Míšou nevydržely a řekly učitelce, co si myslíme. Samozřejmě, že jí nebylo příjemné poslouchat pravdu. Řekli jsme jí, že od ní není fér, když sóla dává jenom Majdě a na nás jakoby zapomíná. Její odpověď zněla, že nevěděla, že chceme mít taky nějakou tu "hlavní roli" a že nám jí klidně dá. Pcha! Nedala. Čekali jsme na to něco přes půl roku a pořád nic. Tak jsem toho nechala. Od září 2009 jsem definitivně přestala chodit na tanečky.