Srpen 2010

Poslední DVA dny prázdnin

30. srpna 2010 v 16:20 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVIM ^^
Nebudu se ptát jak se máte, protože se všichni nejspíš máme stejně - končí prázdniny a my máme náladu v háji, že?;D Těšim se na kámošky, to jo, ale musím říct, že jak teď dva dny sedim doma a s nikým nechodím ven, tak bude škola vlastně moje záchrana - ano, zní to hrozně divně, ale aspoň se nebudu nudit. BLA.
DayDreamer.

Výlet do Varů? Chacha.

28. srpna 2010 v 18:25 | DayDreamer |  deníček
ČAUKY ^^
Jak už nejspíš čtete z titulku, byli jsme ve Varech. S Dančou. Ano, byli jsme tam jen asi hodinu, protože se rozpršelo. Sice jsem říkala, že to za chvíli přestane, ale Dandule chtěla jet domů. Zavolala tedy kamarádce s tím, v kolik jede vlak. Vlakem to měla totiž blíž ke kámoščině zahradě, kam šla. Vlak jel v 16:49, ale jelikož bylo teprv 15:38, tak jsem nechápala, proč jsme nemohli jet busem ve čtyři. Trochu mě to namíchlo, ale já se nechtěla hádat, tak jsem to nechala být, i když jsem celou cestu na vlakáč byla na Danču naštvaná a protivná;D. Tak kdo by nebyl, když jsme jeli do Varů na tzv. procházku. Chtěla jsem jí ukázat japonskou zahrádku, ale asi jí to nezajímalo natolik, aby se mnou přečkala déšť, který stejnak skončil za pět minut. Nu což. Příště asi pojedu se ségrou anebo sama.

Dneska musím ještě umýt nádobí, heh:D.
Jo, a začala jsem psát nový příběh, ale něříkám, že se na Melody vybodnu, to ne;D. Pak sem ten novej přidám.
Tak se mějte hezky a užívejte si posledního prázdninového víkendu.
DayDreamer.

Už to zase začíná. Nebo spíš pokračuje.

27. srpna 2010 v 15:44 | DayDreamer |  deníček
AHOJ ^^
Před chvilkou jsem douklízela pokoj a je prostě perfektní;D. Jo, mám ráda svůj pokoj, i když není nejdokonalejší pokoj na světě. Včera jsem tam pověsila plakáty "Twilight Saga"^^.
Taky jsme včera byli v Renu (nový botky-takový, bych řekla, retro), Terranově (chtěla jsem košili, ale neměli mojí velikost), Kenvelu (mikina podle mého vkusu také nebyla) a v papírnictví (pastelky, propiska, tužka s matematickými vzorečky). V neděli možná pojedu ještě do Takka kvůli tý košili.
Teď k titulku: kámoška se na mě bezdůvodně naštvala. No, nevím, třeba k tomu důvod má, ale nechce mi ho říct. Asi to je kvůli tomu, že jsem byla venku s Dančou, možná protože jsem s ní nemohla ven. Nevím. Snad mi to někdy vysvětlí.
Na psaní "Melody" nějak zatím nemám náladu a inspiraci, protože nechci, aby to byl takový ten stereotypní zamilovaný příběh, který skončí happy endem.
Dneska v noci byla bouřka a od tý doby pořád prší. No, teď si fakt připadám jako ve Forks;D.
Konec blábolů. Mějte se hezky.
DayDreamer.

Proč milovat Edwarda Cullena?

25. srpna 2010 v 19:46 | DayDreamer |  deníček
- vedle něj si vždycky budeš připadat opálená
- nikdy ti nešlohne z talíře hranolky ani nic jiného
- neusne nudou, když mu budeš něco dlouze, dlouuze a dlouuuze vyprávět

ZDRAVÍM LIDI ^^
Takže já se mám dobře. Zatím.
Dneska jsme byli s mamkou v OC Varyáda a koupila jsem si nový bágl do školy (černý s bílými písmeny od Loap) a pár obalů na sešity, protože byly ve slevě;D. Reklamovaly jsme kecky, ale žádný jiný jsem si místo nich nevybrala, takže nám vrátily peníze a zítra se kouknem ještě v Renu. Jo, a ještě pudeme do Terranovy pro mikinu a snad i pár triček a košili, potom do papíráku pro nový pastelky, tužky, propisky a co já vím ještě.
Včera jsme byly s Dančou opět venku. Mám pěkný fotky^^. Viděla jsem konečně "Nezapomeň na mě".
Dnes už to jsou čtyři roky, co děda "odešel". Chybí nám.
Moje kámoška se na mě naštvala, jenom proto, že jsem nemohla jít ven, takže to spaní se ruší. Hm.
Byla jsem dneska v tý knihovny a co si myslíte..? Samozřejmě, že oba "Rozbřesky" jsou pučený, fakt super! No, pučila jsem si "Krátký druhý život Bree", zatím se mi to líbí, i když je to dost brutální;D.
Hrozně nám blbne počítač, pořád se seká a včera byl i zavirovaný. Snad to táta nějak opraví.
To je na dnešek všecko. Mějte se hezky.
DayDreamer.


Nezapomeň na mě

24. srpna 2010 v 22:10 | DayDreamer |  deníček
Před chvílí jsem dokoukala "Nezapomeň na mě" a prostě nemůžu zastavit slzy. Naivně jsem si myslela, že to je další z těch romantických filmíků, ve kterých je příběh pokaždý stejný. Myslela jsem, že se prostě Tyler a Ally rozejdou a pak se zase dají dohormady, Tylerův otec se změní a skončí to happy endem, jenže skončilo to teroristickým útokem na "dvojčata", v jednom z nichž se nacházel právě Tyler. Když mi došlo, co se stane, nahrnuly se mi slzy do očí a rozbrečela jsem se jako malá holka. Ale nelituju toho. Jen u mála filmů nedokážu své emoce držet na uzdě, a "Nezapomeň na mě" se stal jedním z nich. A za to jsem ráda. Opravdu tenhle bezvadný film doporučuju.
DayDreamer.

Víte jak naštvat Edwarda?

23. srpna 2010 v 11:44 | DayDreamer |  deníček
- věnovat mu denní permanentku do solárka
- zeptat se ho s hlubokým opovržením, proč ve svých 109 letech pořád bydlí u rodičů
- přihlásit ho do pořadu "Jste to, co jíte"

AHOJ,AHOJ ^^
Jak se máte? Já skvěle. Včera jsme zase byly s Dančou venku, jsme šly na louku. V šest jsem se vrátila domů s tím, že si ještě jednou pustím "Nezapomeň na mě", protože jsem to minule moc nesledovala a jelikož budu sama doma, že bych to teda zkoukla. A víte co? Hovno. Komp se mi sekl, jakmile jsem se pokusila otevřít okno s internetem, takže jsem stiskla tlačítko RESTART. Jop, sekl se mi uprostřed restartování debil jeden! A měla jsem po šoufkách. Zkazilo mi to náladu a začla jsem rozkřikovat sprostý nadávky;D. Alespoň že večer dávali Rafťáky. Naši se vrátili někde po půlnoci a já si do tý doby (po skončení filmu) četla, zase, Stmívání. Se ani nedivte, když naše zapadákovská knihovna má otevřeno jenom ve středu (o prázdninách). Takže asi tušíte, kam mám ve středu namířeno;D.

P.S.: Za týden začíná škola, dpč. :/
DayDreamer.


Ponocování celou noc

21. srpna 2010 v 11:44 | DayDreamer |  deníček
AHOJ ^^
Jsem teď momentálně u Danči, která spí:D Ano, ano, zní to divně, ale není se čemu divit, když jsme celou noc nespaly;D Ale pěkně od začátku...
...v sedm večer si pro mě Danča přišla, jakože jdem domů. Přišla pro mě se Slívou (její kámoška), se kterou byla předtim venku. Dojdem domů a Danča si začne vybalovat věci z venku, když v tom zjistí, že nemá ty skvělý suprkůl brýle bez dioptrií! Takže jsme se je vydaly hledat:D Ale bohužel jsme je nenašly, sakriš. Po příchodu domů jsme si otevřely krabici pomerančového džusu a byly u počítače - natáčely jsme Porninu (parodie na Prasátko Pepinu:D), fotily se, řehtaly se jak pominutý a poslouchaly mjůzik. Kolem dvanáctý (nebo i pozdějš) přišla domů Dančina mamka, takže jsme se trošičku ztišily;D. A dál jsme se bavily. Ani jsme moc nevečeřely (já si dala jen jogurt). Někdy k ránu jsme si pouštěly filmy (Stmívání, Nezapomeň na mě, RRRrrr!), akorát háček byl v tom, že jsme od každýho viděly asi jenom čtvrt hodiny, protože Danče se sekal net:D:/ "Nezapomeň na mě" si pustim doma ^^ Hlavně, že tam je Eda ♥:D No...snídani (echm, čínská polívka:D) jsme měly až někdy v půl jedenáctý, a to jsem prosím nic kromě džusu (a kávy! a žvejky) od půl jedenáctý večer v puse neměla! Můj rekord, tyjo;D. A za chvilku (cca hoďku) už pádim domů. Fotky přidám i sem pod perex, ale až doma;).
A jak si užíváte víkendu vy?
DayDreamer.


Po dlouhé době zase spolu venku

20. srpna 2010 v 15:07 | DayDreamer |  deníček
ČAU ^^
Včera jsem byla po dlouhé době s Dančou (vlevo, já jsem ta vpravo pochopitelně) venku. No, co vám budu vyprávět:D Celou dobu jsme blbly, jak jinak;D A hlavně se fotily. Fotky se povedly fakt hustý:DD Teda aspoň podle nás;DD. A dneska, jestli přemluvim mamku (což teda musim), u ní budu spát! ^^ Doufám, že to vyjde :)
Jinak, možná jste si všimli, že jsem změnila design (záhlaví-moje foto). A to znamená co? To znamená, že táta koupil čtečku paměťovky! Už mám všechny fotky z foťáku v počítači a postupně je přidávám na facebook, takže jestli máte zájem podívat se na ně, tak si mě přidejte: Olí DayDreamer.
Hm, co bych vám tak ještě sdělila..? Asi už nic. No, možná jenom to, že dneska už u nás svítí sluníčko :]
Tak já du přemluvit mamču ;DD.
DayDreamer.

článek

18. srpna 2010 v 15:22 | DayDreamer |  deníček
AHOJKY ^^
Píšu, protože se nudím...a taky vám chci sdělit pár novinek.
Včera jsem nepsala, protože a) ne všichni si přečetli, že jsem se vrátila + b) hrála jsem Sims 3. Sims 3 se mi moc líbí, táta nám je koupil už minulý rok, ale blbli, tak je tenhle rok vyměnil a stejně blbnou :D Ale nám se ségrou to neva ^^
Mimochodem, když už píšu o ségře...hodně se změnila! Je hodně urážlivá, drzá na rodiče (ne že já nejsem:D) a hodně náladová. A mě to vadí. Skoro celé léto se se mnou normálně nebavila, buď byla na mě naštvaná kvůli nějaké blbosti a nebo prostě nechtěla. Na vesnici se kamarádila jenom s tou mojí hroznou sestřenicí, takže já se bavila "sama se sebou" (četla jsem knížky, pomáhala babičce, napsala pár kapitol "Melody"). Doufám, že to sestřino chování je jenom dočasný, spojený s pubertou. Doufám.
A co se týče počasí...možná mě budete mít za blázna, ale já jsem ráda, že tady prší. Proč? Protože v Rusku bylo celou dobu strašlivý vedro.
Jo, a blbne mi foťák. Zasekává se objektiv, na snímkách se občas objevují černý tečky a...ztratila jsem kabel, pomocí kterýho přetahuju fotky do kompu, takže teď mám plnou paměť. Taťka dneska jel do Varů a slíbil, že se pokusí ten kabel koupit, což je moje poslední naděje. Jinak budu mít napořád plnou paměť, teda dokud si nepořídím nový fotoaparát, což bude nevím kdy.
A nový design udělám, až si přetáhnu ty fotky, pokud to bude možný. Držte palce, aby mi táta ten kabel koupil.
No, a teď dostahuju pár písniček do mp3ojky a pokračuju s úklidem.
DayDreamer.

Domove, sladký domove!

16. srpna 2010 v 14:29 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVIIM ^^
Tak jsem doma, lidi moji! Ani nevíte, jak jsem ráda! Po těch 45 dnech neustálého vedra (+40°C) jsem přijela do poměrně "chladných" Čech ;DD
No, nevim, mám-li se rozepisovat nebo ne...tak půl napůl:D
Nejdřív jsme byli týden v Petrohradě, kde jsme chodili na vycházky do centra a na nákupy samozřejmě ^^ Potom jsme jeli na tři týdny na vesnici, kde se mi totálně nelíbilo. Tak není se čemu divit s tou mojí "milou drahou" sestřenicí Ninou :/ Je jí teprve deset, ale už čumí na dospělácký seriály plný sexu a přitom ani neví, co to je pánská ochrana, když to řeknu slušně. Pořád mě schválně štvala, abych pak na ní byla "zlá" a ona potom mohla žalovat mojí mamce, no prostě rozmazlenej desetiletej fakan, co na to říct.
Po třech úmorných týdnech jsme zase jeli na pár dní do Petrohradu. A potom vlakem do Odessy na Ukrajinu. A tam to bylo prostě bombový! Sice bylo taky horko, ale tak jsme byli u moře, né:D Akorát že v tom moři plavali medúzy a já se jich strašně bála:D:/
Nu a včera jsme vystoupili v Krakowě na šest hodin (nebojte, neujel nám vlak:D). Moc se mi tam zalíbilo ^^
A teď už sedim opět na mém oblíbeném místě v bytě ;DD Fotky sem přidávat nebudu, ale pozdějš budou na FCB.
Tak se mějte :)
DayDreamer.

Sea!

5. srpna 2010 v 11:06 | DayDreamer |  deníček
Ahoj ^^ Tak jsem pred hodinkou dorazila do Odessy na Ukrajinu. Je tu skoro stejny horko jako v Rusku. Behem jizdy vlakem se mi parkrat udelalo spatne, asi to bylo tim horkem. Ted sedim v kancelari nasi znamy, ktera nas pozvala a zorganizovala mamcin koncert. Vlastne tady budeme ubytovani zdarma. Ta pani nam rekla, ze tu jsou i nejake lazne ci co (spa), a ze budeme moci tam kdykoli zajit. Odessa je pekne mesto, ale zatim jsem si toho vsimala jen behem cesty autem. Je to jako smesice Italie, Recka, Turecka a takovych tech jiznich zemi, to protoze zakladetele mesta nebyli Rusove ani Ukrajinci, ale jizane. Nevim, jestli budu mit prostup k internetu i v cottage (chatka), ale jestli ano, tak vam budu psat, jak travim dny u more. A jak si uzivate prazdnin vy? :) Mejte se hezky, DayDreamer.