Září 2010

pan Rovnátko

29. září 2010 v 18:15 | DayDreamer |  deníček
Právě jsem se vrátila z Karlových Varů. Byla jsem se sestrou na rovnátkách. Sundavali jí je. Chudák, se tam rozbrečela. Ale stejně byla statečná, já bych se rozbulela už při pomyšlení na tu bolest. Jsem ráda, že jí ty zpropadený rovnátka po dvou rocích sundali.
Potom jsme se šli nadlábnout do Mekáče. Objednali jsme si hranolky, Crispy Chicken (taková "tortilla" s dost pálivou omáčkou!) a velkou Colu, ze které jsme upíjeli obě ^^. A ještě nám k tý velký Cole dali skleničku zdarma!
Také jsme se koukli do Terranovy. No, spíš já se koukla. Vyzkoušela jsem si dvě trička - jedno modrý s kšandama, ale ty kšandy to triko zespod rolovaly nahoru, takže to vypadalo divně, a to druhý tričko bylo sice pěkný, ale drahý. Takže zase nic. No, počkám si na sobotu, to pojedeme s mamčou na "zimní" nákup.
Táta ztratil doklady. Ztratil doklady na cestě domů z Polska (jel kousek doprovodit jednoho z těch muzikantů). Takže si máma na dnešek vzala v párci volno, koupila si jízdenku na Student Agency a vyrazila do Prahy, kde táta čekal, hladový, bez dokladů a bez peněz (ztratil totiž peněženku, ve které to všecko bylo). Mají se vrátit kolem devátý, desátý večer.
A ještě něco - :)! Víc prozrazovat nebudu. Mějte se fanfárově!
DayDreamer.

Fotografie č.1

28. září 2010 v 13:03 | DayDreamer |  fotím
Prosím NEkopírovat!

O Melody Soulové - 9.kapitola

26. září 2010 v 17:39 | DayDreamer |  mnou napsané příběhy


Domů jsem dorazila hodně pozdě, někdy po sedmé. Myslela jsem na to, jak vejdu domovními dveřmi a mamka se na mě bude zlobit za pozdní příchod, jenže nezlobila. Nezlobila se, protože nebyla doma. Nebyla. Zase.
Tak jsem si připravila večeři - toust s marmeládou. Zároveň jsem dala vařit vodu na čaj. Díky bublající vodě v konvici sice nebylo takové hrobové ticho, ale stejně jsem si připadala sama. Sama ve svém vlastním domě. V domě, ve kterém už před hodinou měla být mamka, vařit večeři, dívat se se mnou na nesmyslné nekonečné seriály, povídat si se mnou.
Zalila jsem si hrneček černého čaje a - žbluňk! - přidala citrón. Toust jsem namazala jahodovou marmeládou a sedla si do starého, ale pohodlného křesla v obývacím pokoji.
Pořád jsem myslela na mamku. Kde je tak dlouho? Proč už není doma? Zdržela se snad v práci? Nebo je opět na večeři "s kámoškou"?
Tak jí zavolej, říkalo mi moje vnitřní já. A tak jsem taky udělala. Jenže mi nezvedala telefon. A to už se ve mně rozhostil nepříjemný pocit. Pocit strachu. Strach o ní.
Nevěděla jsem, co dělat. Zavolat policii? Ale co když už je na cestě domů?
Víš co, ozval se opět vnitřní hlas, počkej do desíti hodin, pak volej policajty.
Takže mi nezbývalo nic jiného než čekat a doufat, že v zámku zachrastí klíče, dveře se otevřou a v nich bude stát mamka.
Seděla jsem nehnutě v bílém křesle a odpočítávala minuty, které minuly. Uběhlo už čtyřicetpět minut, když v tom se rozdrnčel telefon. Bleskurychle jsem se zvedla z křesla a upalovala ho zvednout.
"Mami?"

Naděje, jo.

25. září 2010 v 16:32 | DayDreamer |  deníček
Naděje. To je právě to, co teď nejvíc potřebuji. Ale začnu od začátku.
Ve středu jsem byla s taťkou fotit. Vystoupali jsme k Bílé Vodě (název jezera v Chodově) přes pole, kde jsme vytáhli fotoaparáty, abychom vycvakli první fotky. Dále mě táta zavedl do takového pololesíku. Vypadalo to tam úžasně! Z krémové zeminy rostly malé borovice, za nimi se vyvyšovali břízy a za tím lesíkem hučel projíždějící nákladní vlak vezoucí něco k šachtě, která se nachází nedaleko toho místa. Připadala jsem si jako na jiné planetě, opravdu. Potom jsme sešli k pláži, sedli si na lavičku a taťka mi najednou sdělil, že se možná s mamkou budou rozvádět. V tu chvíli celá ta báječná nálada byla v háji. Ale ne že bych to nečekala. Tedy, chci říct, že se poslední dobou často hádají, ale že by se chtěli rozvést?! To je trošku přehnaný, nebo ne? Nechci, aby se rodičové rozváděli. Vždyť jsou skoro dvacet let spolu! Upřímně - neumím si představit každodenní život bez jednoho z rodičů...
Včera jsem byla u tý kadeřnice a nechala jsem si udělat ofinku podle Hayley. Sice na to budu potřebovat nějaké tužidlo či gel, aby držela, tak jak má, ale to nevadí. Fotka dole, ale tam ta ofina nejde moc vidět.
Ve škole jde zatím všechno, jak má.
Už jsem přišla na super nápad, co se týče pokračování mého příběhu! Ale zatím vám to nepovím, budete si muset počkat na celou kapitolu:)
Už mě nenapadá nic, co bych vám ještě mohla sdělit. Tak se mějte hezky.
DayDreamer.Větrovky a čaj s medem

21. září 2010 v 14:26 | DayDreamer |  deníček
Ano, ano. Také už na mě dopadá nemoc. Bolí mě v krku a mám i trochu rýmu. A teď mě ještě ke všemu v tom krku škrábe, kvůli vytrvalosti na osmset metrů na závodech, ze kterých jsem se před chviličkou vrátila. V té vytrvalosti jsem doběhla šestá ze čtrnácti (myslím), šedesátku jsem doběhla poslední, koulí jsem vrhla na pět metrů a dvacetdva centimetrů, což je poměrně chabý výsledek, ale za to já nemůžu, že mě učitelka na tu kouli zapsala, i když jsem jí říkala, že to neumím, skok celkem ušel - tři metry šedesát. Ráno byla horzná zzzima, a skoro hned jsme běželi ten sprint, takže jsem měla "zmrzlé" svaly (jestli se to tak dá říct). Potom jsem vrhala koulí, skákala a nakonec, když se oteplilo o patnáct stupňů jsem běžela vytrvalostní běh. Celkem na hlavu, nemyslíte?!
Ve středu (NE zítra) jdu pravděbodobně ke kadeřnici, protože už mám dlouhou ofinu. Tak si jí nechám upravit podle Hayley (viz.fotka). Ale nevím teda, co budu dělat, když mi to nebude slušet..?
Půjdu si zahrát SIMS 3, protože mě nenapadá, co bych ještě mohla napsat. Mějte se fanfárově.
DayDreamer.

Nevím, jak nazývat články. Tak mě omluvte.

19. září 2010 v 14:57 | DayDreamer |  deníček
V hlavě se mi přemítal opravdu divný sen. Poslední dobou jich ale bylo víc než dost. Tenhle mě ale donutil ze snu dokonce plakat. Probudila jsem se a tváře jsem měla smáčené slzami. Nevím proč jsem plakala.
Ještě jsem se ani nezvedla z postele, a už jsem slyšela puštěnou televizi v obývacím pokoji/jídelně. Sestra už opět byla vzhůru dřív než já. Dívala se na "Vítejte doma". Chvíli jsem se dívala s ní, ale potom jsem to přepla na MTV, protože měli "údajně" dávat "Jak to vidí Liz". Jenže zase nedávali. Což mě naštvalo. Nejspíš jím napíšu stížnost, že do internetového programu dávají jedno, a v televizi druhé.
Tak jsem zamířila do koupelny, umyla si hlavu. Poté jsem si důkladně uklidila v pokoji - vytřela prach, srovnala oblečení do úhledných komínků ve skříni, zalila kaktus a rostlinu, jejíž název si bohužel nepamatuju. Vím ale, že kvete pouze v prosinci. Dostala jsem jí k minulým narozeninám.
Když už jsem se zmínila o narozeninách. Letos nejspíš oslavu pořádat nebudu. Důvod? Mám dost rozdílné kamarády, kteří by se nedomluvili mezi sebou, možná by se i pohádali, co já vím. Prostě oslava nebude, a tečka.
Jo, a včera jsem byla u Lenky na oslavě, také narozenin. Celkem dobrý to bylo.
Dnes jsem došla i nakoupit. Sama. Protože sestra měla (a pořád ještě má) špatnou náladu. A tak jsem v Penny Marketu kromě potravin, které mi na lístek sepsala mamka, přihodila jedny mentosky, které jsme si pak se sestři rozdělili.
Před chvílí jsem počítala příklady z matematiky. Zítra totiž píšeme písemku. Zase. Na zlomky a výrazy. Výrazy mi jdou, ale ty zlomky mě jednou dovedou k šílenství! Spočítala jsem jich pět ze Sbírky úloh a mám jenom dva správně. Smutné, že?
Metric - All yours
Jo, to jsem se vám ještě zapomněla pochlubit :) Vybrali mě na atletický čtyřboj, který se koná v úterý, tady v Chodově. Takže si budu moct trošku přispat a nebudu muset jet autobusem do Sokolova.
Dneska ještě budu muset umýt nádobí a vyluxovat. A pak jsem si ještě chtěla nalakovat nehty. Ale nevím, jakým lakem? Černým? Bílým? Červeným? Modrým? Nebo si na nehtech vytvořit "zebru" či "hrací kostku"?
Tak se mějte hezky. A užijte si ten malý zbyteček víkendu.
DayDreamer.

Hledám nové adresy do "Oblíbených stránek" ^^

18. září 2010 v 12:46 | DayDreamer |  upozornění
AHOJ ^^
Dnes jsem promazala Oblíbené stránky a zjistila jsem, že jich mám jen čtyři. Celkem k pláči. A tak bych Vás, ostatních, chtěla požádat o to, zda se nechcet přidat k mé elitě, popřípadě mi napsat, jestli bych se já nechtěla přidat k té vaší. Budu moc ráda. A ještě něco: nemám ráda PsAnÍ TohOtO tYpHu, musí mě váš blog zaujmout, a to nejen psaní článků, ale i pokud možno design.
Předen děkuju všem, kteří mi napíšou :)
DayDreamer.

Na fotce jsem já ^^

Téma týdne: Sen

17. září 2010 v 15:11 | DayDreamer |  deníček
foceno mnou ^^
Zase jednou jsem si řekla, že bych mohla napsat článek na téma týdne. SEN.
Když se řekne sen, tak si vybavím všechno, o čem sním, všechno, co chci, aby se splnilo.
Sním o tom, že se jednou setkám s Green Day. Že políbím Tréa a nebo ho alespoň obejmu (to platí i pro BJ a Mikea). Že mi dají své podpisy a že se s nima vyfotím.
Sním o tom, že Liz Lee se stane mojí kámoškou. Společně budeme nenávidět všechny bárbíny s tunou make-upu na obličeji. Budeme se oblékat do svého vlastního stylu, který nikdo nebude moct kopírovat. Při nudných školních hodinách si budeme kreslit do sešitů.
Sním o tom, že si najdu perfektního kluka, kterého mi všichni budou závidět. Každý den mě bude zahrnovat polibky a stále mi bude opakovat, jak moc mě miluje. A budeme spolu žít šťastně až do smrti.
Sním o tom, že napíšu příběh, který bude tím nejprodávanějším na světě a všichni ho budou rádi číst. A budou mi psát dlouhé dopisy, ve kterých budou popisovat, jak se jim příběh líbil.
Sním o tom, že budu bydlet v domku společně se skvělým manželem (a možná i s dcerou/synem)- Že po zahradě nám bude pobíhat pes (retrívr či šarpej) a na terase si bude hovět siamská kočka. Že na zahrádce vypěstuju hodně moc květin a jiných rostlin, a že tam bude i jezírko, ve kterém budou plavat rybky.
Sním o tom, že budu moct sníst tolik čokolády, kolik budu chtít a nepřiberu ani miligram.
SNÍM...

něco

14. září 2010 v 19:34 | DayDreamer |  deníček
foceno mnou ^^
 AHOJ ^^
Po pár dnech jsem se rozhodla napsat nějaký ten článek ;)
Včera proběhl jeden z těch mamčiných koncertů. No, opravdu se to povedlo hezky, ale přišlo strašně málo lidí, takže teď jsme ve financovém mínusu. Foťák bude nejspíš někdy za hoodně dlouho.
V neděli jsme byli venku s Dančou:) Jsem vzala Prakticu, ale bohužel bez filmu, ale Danča jí chtěla stejnak jenom na fotku. Pak jsme chtěli udělat další pěknou fotku, tak jsme přešli koleje, vyšli kopeček do lesíku a objevili jsme hromadu hnoje:DD a za ní takový..echm, kameny, na který jsme si sedli a vyfotili se. A těsně po tom tam přijelo auto, tak jsme se rychle schovali za ty šutry, protože jsme se báli, že to je nějakej úchyl či mafián;DD. Ale nebyl. Přijel s dítětem a nabíral tam nějaký větve nebo co:DD Tak jsme rychle zdrhli.;D
Tyhle dva školní dny jsme psali dohromady pět písemek - matika, děják, chemie, čeština a fyzika. Z matiky nám už řekl známky a já mám za tři (ze zlomků) a za dvě (mocniny, odmocniny). Jako on je fakt blb, nejdřív nám řekne, že tam budou jen mocniny a odmocniny, a pak tam dá i zlomky!:/ Z dějáku budu mít jedničku. Chemie fakt netušim, čeština byla dobrá, fyzika už horší. Ty převody jednotek jsou na zabití, fakt! A úča říkal, že dokud to nebudeme všichni umět na dvojky a jedničky, tak budem každou hodinu psát!:(
Ha! V sobotu jsem pozvaná na oslavu Lenčiných narozek. Sice je má dneska, ale oslavuje o víkendu, protože to příjde víc lidí:). Těšim se.
Dneska jsem jedla samý nezdravý věci, hehe:D Před odpoledkou jsem si dala krokety, fornetti pizzu (no co, měla jsem velký hlad!:D), kofolu. A po odpoledce jsem si koupila ještě jednu, protože jsem na ní měla děsnou chuť;). A doma jsem si dřepla k telce, otevřela si sáček brambůrek, že jo. No, tak jednou můžu, ne?!:):D
To je tak asi všecko, moji milí ^^ Mějte se fanfárově.
DayDreamer.

 P.S.: Konečně mi spolužačka donesla Rozbřesk%) Takže zítra se pustím do čtení:)


Muse - Resistance

14. září 2010 v 19:06 | DayDreamer |  zábava

my mother is a singer

11. září 2010 v 12:45 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVÍM ^^
Opět je tu víkend a je konečně hezky. Svítí slunko a je dvacet stupňů. A v půl čtvrtý pojedem se ségrou rozdávat letáky. Ptáte se jaký? Letáky reklamující koncert mojí mamky. Ano, moje mamka je zpěvačka. Zpívá ruské písně a romance každý týden. Tentokrát je to něco jinýho. Mamka s tátou se domluvili se známými muzikanty, že by zkusili vystupovat společně. Budou mít společných pět nebo šest koncertů v Karlových Varech, Jáchymově a Františkových Lázních. Doufám, že se jim to povede. :)
Včera jsem se zeptala mamky, kdy přibližně budu mít nový foťák. Řekla, že v nejbližší době po těch koncertech. V letáku Proton jsem si všimla jednoho, který bych si přála za čtyři tisíce. No, uvidíme.
Kromě toho, že budu pomáhat rodičům s letákama (a vydělám si peníze), se musím tenhle víkend hodně učit, protože hned v pondělí budeme psát čtyři testy, a to hned po sobě - čeština, matika, dějepis a chemie (CH možná). A pak v úterý z fyziky z převodů jednotek, panebože. ˘˘
Nějak mám náladu na takový ty pecky, který hrajou na Evropě 2. Pop a RnB. No, nevim co to do mě vjelo..?;D
V říjnu (nebo na konci října) prý vyjdou další dva díly Twilight Sagy, prej ten pátý díl bude Stmívání z pohledu Edwarda. Možná si je koupim. A nebo si je pučím z knihovny. Jo, to mi připomnělo, že ten Rozbřesk ještě nemaj, i když už je to dva týdny. -.-
No, dost bylo nezajímavých keců. Mějte se hezky a užívejte si slunečného víkendu.
DayDreamer.

Užívám si

7. září 2010 v 19:11 | DayDreamer |  deníček
ČAU ČAU ^^
Tak co, jak si vedete v prvním týdnu školního vyučování? Já celkem dobře. Sice jsem musela oprášit i některé loňské sešity, ale jinak cájk. Klára je nemocná, tak si ke mě přised Zdeněk ^^ :DD To se ale neobešlo bez naštvanosti (ze strany mojí kamarádky). Prej jí zasedl místo, prej jsem blbá, že jsem ho tam nechala sedět. Jenže jí to může bejt šum a fuk, když není ve škole, a jasně jsem jí řekla, že až příjde, tak si Zdeněk zase přesedne. No nic. Já už to raději řešit nebudu, nebo bych se musela rozepsat na tři hodiny, a tolik času nemám, protože mi v půl devátý začíná "Jak to vidí Liz" na MTV a ještě vám musim oznámit pár novinek.
Dneska jsem s Monikou šla jako po každé odpoledce na lavičku na Novák (Nový nám.), když v tom spatříme ležet na jedné z laviček peněženku! Samozřejmě jsme si zahrály na hrdinky, koukly se, jestli to není náhodou peněženka některého z našich známých (nebyla), potom jsme se rozhodly dát jí do infocentra, ale pak jsme uviděly policajty, tak jsme za nima běžely a tu peněženku daly jim. A oni se mě zeptali na jméno a bydliště!:D Jsme potom s Mončou probíraly, proč po mě tyhle informace chtěli;D.
V sobotu jsme v tom našem Zapadákově měli trhy, tak jsem si koupila kaktus ^^ Doufám, že mi neuschne, jako se to stalo pokaždý;D. Hehe.
Kluci si mě nějak všímaj, když nejsem v přítomnosti jedné spolužačky. Ne, nezdá se mi to, jak jste mi možná chtěli napsat. Opravdu, kdykoli jsem s ní, tak mě kluci totálně ignorujou, jakoby se ze mě stával neviditelný člověk. Ale jakmile jsem sama, tak se se mnou kluci v pohodě baví, občas "flirtují" (to slovo nemám moc ráda:D).
No, to je tak asi všecko. Mějte se fanfárově.
DayDreamer.

Nezajímavé žvásty ještě nezajímavější majitelky blogu

5. září 2010 v 9:44 | DayDreamer |  deníček
ZDRAVÍM ^^
Jak se máte? Já špatně, i když bych se teď měla cítit nejspíš dobře. Proč? Protože jedna moje kámoška začla chodit s jedním klukem, a já bych jí to měla přát, a já furt nic. Už je to skoro rok, co jsem měla naposledy kluka, a skoro 10,5 měsíců, co jsem se s ním rozešla, kvůli tomu, že chlastal alkohol. Ale to už je něco jinýho. Já si prostě chci najít nějakýho normálního hodnýho kluka, který by mě měl ráda takovou jaká jsem. Není fér, když ostatní kluky mají, a já ne. V jednom časáku psali, že to může být tím, že jsem až moc krásná (pche!)/stydlivá/nudná a já nevím co ještě. Krása je sebevědomí, ale já sebevědomá nejsem, takže logicky asi nejsem zas tak krásná..?
Druhá věc, kvůli které bych se měla cítit špatně - rodiče se hádají. A hádají se kvůli penězům! No je tohlencto možný, aby se moje rodiče, kteří mi pořád vtloukávají do hlavy, že peníze nejsou všecko, hádali zrovna kvůli tomuhle?! Opravdu nechápu.
Špatně se ještě cítím, protože kámoška má vždycky všecko dřív než já (myslím tím oblečení). Já si chci koupit kostkovanou košili s dlouhým rukávem, abych jí mohla nosit s tričkem pod ní, jako to nosí třeba Kristen Stewart (mě se to moc líbí). Jenže samozřejmě kámoška má košili dřív a nosí jí stejně, jako chci já! To je fakt pech, ty vole. Až budu mít tu košili já, tak to bude vypadat, že se po ní opičim! A docela teď frčí mašle ve vlasech (ty sponky), a mě se to taky líbí, jenže protože těch mašlí má kámoška spoustu, tak si je kupovat prostě nebudu, abych pak nebyla za kopírku.
No jo. Život občas stojí za prd, to uznejte. Tak se mějte hezky.
DayDreamer.

O Melody Soulové - 8.kapitola

3. září 2010 v 15:02 | DayDreamer |  mnou napsané příběhy
Ráno jsem do školy dorazila pozdě, protože jsem vyhlížela Jeremyho. Myslela jsem si, že třeba jel ke škole autem, jenže já ho prostě neviděla. A za pozdní příchod jsem si vyslechla "Melody, do školy se má chodit včas" od matikářky McLuisové a ještě k tomu zkoušení u tabule. Fakt super.
"Tak, Melody" řekla paní McLuisová, když jsem dopočítala rovnice, které mi zadala na tabuli. "První dobře, druhá špatně, třetí a čtvrtá dobře, hm...ostatní špatně. Jde to s tebou z kopce, děvenko, tři rovnice z deseti správně. Nejdřív pozdní příchod na vyučování a pak ještě neznalost rovnic!" pohoršeně mlaskla. "Jdi si sednout, a být tebou, tak se to doučím!"
Otočila jsem se zády k tabuli i k McLuisové a udělala znechucenou grimasu na Sakuru. Ta se uchichtla.
Sedla jsem si do lavice a otevřela sešit. Nezačala jsem počítat blbý příklady, začala jsem si kreslit. Kreslila jsem co mě napadlo, i když to byly spíš čmáranice přes dvě stránky. Bylo mi to jedno.
Mezitím začala paní McLuisová obcházet třídu a dívat se, kdo toho kolik vypočítal. A jéjé, řekla jsem si, ta nebude mít radost z mých malůvek. Rychle jsem otevřela učebnici na straně šedesátdevět a opsala do sešitu příklady. Chtě nechtě jsem je vypočítala.
McLuisová mi nakoukla přes rameno a nic neřekla.

Jsem už deváťačka...

1. září 2010 v 13:09 | DayDreamer |  deníček
...ale vůbec mi to tak nepřipadá, prostě mi to nedochází!;D
Jinak jakože AHOJ ^^
Dneska jsem si přivstala o dobrou hodinu dřív, abych zabrala nejlepší lavici ve třídě pro mě a Kláru. Jsem divná, já vím, stejně nás zítra rozsadí, ale aspoň se můžu pochválit za to, že jsem to místo zabrala;D. Přibyli k nám dva noví žáci z áčka, protože jich tam bylo málo, tak je rozdělili to béčka a k nám do céčka. A jak učitel povídá: "Tak, máme tu dva nové žáky!", Klára je dost nahlas pozdraví: "Čáááu!" :DDD z toho jsem prostě nemohla, vlastně celá třída:D a nejlepší na tom bylo, že učitel nepodezíral ji, ale největšího třídního průseráře:D. No, od pátku se začínáme učit, což je pěkně pošahaný;D:/ Zítra se rozdávaj učebnice. Dneska jsme po škole zašly s Klárčou do cukrošky, pak jsme si koupily ledovou kávu a dvoje brambůrky, i když jsme ani jedny nesnědly;D a bravo girl!:D Týjo, mě se po ní tak stýskalo, po těch jejích praštěných výstupech.:D♥
Teď se dívám na "Stmívání parodie: Sajrajt". A celkem se u toho válim smíchy, i když Stmívání miluju :DD jestli máte čas a potřebujete spravit náladu, tak se na to koukněte;D.
Tak já jdu. Mějte se hezky.
DayDreamer.