Prosinec 2010

posledni den v roce 2010!

31. prosince 2010 v 15:31 | DayDreamer |  deníček
Tak vas zdravim, vazeni! Prece jenom jsem se dostala na net!
Dneska je Silvestr a presne o pulnoci si v tady, v Rusku, rozbali miliony lidi svoje darky. Uz se tesim - a to nejen na darky, ale i na to, ze tenhle divnej rok 2010 uz bude za mnou. 
A ted par radku k nasi tzv. dovolene:
~ opet jsem se zabouchla do herce (uz jinyho) :D 
~ nakoupila jsem si pekny hadriky
~ neni tu zas takova zima jak si mozna nekteri myslite!
~ blabla, ostatni vam napisu az doma :D
Takze si uzijte Silvestra a preju vam pohodovej rok 2011! 
Pac a pusu, 
DayDreamer!

Šťastné a veselé!

24. prosince 2010 v 0:12 | DayDreamer |  deníček
Omlouvám se za to, že je přáníčko bez háčků a čárek - holt PhotoScape!


Zítra hurá na (předčasné) prázdniny!

17. prosince 2010 v 17:05 | DayDreamer |  deníček
Tak vážení, zítra už vám odfrčím v deset večer do Ruska, kde si užiju svátky. Vrátím se až 5.1.2011, na co si taky stěžovat nemůžu:)
Ale předtím, než nasedneme se sestrou a mamčou na vlak, navštívíme bratra, kterého jsem neviděla snad tři roky. A taky jeho manželku a mojí neteř - ano, Evička se jmenuje ^^ Znám jí jenom z fotek, tak snad se jí zalíbíme:)
V Rusku budu muset nakoupit zbytek vánočních dárků. A taky něco pro sebe, samozřejmě:D Chtěla bych pletený svetr buď se zimním motivem (sobíci, vločky) nebo bez obrázků; aspoň tři trička; nepromokavé boty!; možná kabátek; přívěšky na krk a náramky; a nějaké to líčení:)
A slibuju, že jakmile budu mít možnost se ozvat, určitě napíšu! ^^
Tak se mějte hezky a užijte si vánoční svátky v klídku a pohodičce.

Krása.

14. prosince 2010 v 12:04 | DayDreamer |  deníček
Sněhové vločky víří vzduchem. Točí se a točí, na chvíli jsou nahoře, na chvíli už míří dolů. Za chvíli dopadnou na zem a přidají se ke svým kamarádům povalujícím se na zemi již několik dní a týdnů díky mrazivému počasí, které se nehne nad nulu. Díkybohu pro vločky.
Miluju zimní počasí. To mrazivé, kdy vyjdu ven a po cvhviličce mám tváře úplně červené jako bych si na ně nanesla tunu tvářenky. Nejlepší ale je, když ještě do toho všeho sněží. A veliké vločky sněhu mi dopadají do vlasů a na oblečení. A ani mi v tu chvíli nevadí, že ten studený sníh v mých vlasech je zvlní i po tak pracném žehlení, které jsem ráno absolvovala.
A jak jdu dál tou zasněženou krajinou, při každém krůčku mi křupe sníh pod nohama.
Už chci ven.

Falešná naděje či co.

13. prosince 2010 v 10:37 | DayDreamer |  deníček
Když nechodíte do školy, sedíte doma a nemáte co dělat začínáte přemýšlet o všem možným. Já přemýšlím o tom, s čím se potýkám snad každej všední den. Usmívá se, zdraví mě, někdy se se mnou baví úplně normálně jako s kamarádkou, občas mě škádlí. Nevím, co si o tom všem mám myslet, když mě už jednou odmítnul. Možná si to rozmyslel, možná pochopil, že udělal chybu. Ale možná mě taky bere jen jako kamarádku. Ale já bych ho nejraději brala jako něco víc než jen kamaráda. Ani nevím, proč to sem píšu. Asi proto, že se nemám komu svěřit...

Zase nemocná.

12. prosince 2010 v 11:49 | DayDreamer |  deníček
Ono se to dalo čekat, vážení, že budu nemocná. Taky když chodíte v promočených botách, a ani nemáte žádný jiný, není se pak čemu divit. Včera jsem se vzbudila a měla jsem takový ten divný pocit v krku - špatně se mi polykalo. Udělala jsem si teplý čaj a naráz ho vypila, a hned se mi ulevilo. Byla jsem v pohodě. Jenže večer to začlo zas, po tom, co jsem se vrátila s opět mokrýma nohama domů. A opět jsem si dala čaj a zalehla do postýlky. Ráno už to bylo ale horší. Vlastně už i v noci. Mám rýmu a bolí mě polykat - znáte to, ne? Máma se na mě zlobí, prý že jsem nezodpovědná, když vím, že za míň než týden jedeme do Ruska a musím býti zdravá, chodím ven a mám mokrý nohy. Prý jsem se měla ihned vrátit, jakmile jsem pocítila, že moje krásné semšové uggs promokají. Ale v tom případě jsem nesměla chodit ani do školy, maminko. To aby si pak člověk na mokrý zimní počasí, kdy taje sníh a na silnicích vzniká odporná břečka, koupil holinky - Klára si vlastně takový podobný botky koupila, ale hádejte co? Promokají.
Po kraťouličké hádce s matkou jsem musela kloktat, což dělám dvakrát za hodinu, cucám žluté Septolete a piju šípkový čaj s medem, jsem se zachumlala do peřin a vzala do ruky první díl Super drbny, který jsem před chvíli dočetla a hned na to začla číst díl druhý. Baví mě to. Sice se to místy trošinku (tak dobře - ne místy, ale pořád, a ne trošinku ale hodně) týká sexu a alkoholu, tak se mi knížka zalíbila. Mám pučené z knihovny tři díly a jeden z nich jsem původně chtěla vzít do vlaku až pofrčíme do Ruska, ale obávám se, že zítra či pozítří doštu už i tu třetí knihu a budu muset zajít do knihovny.
Do čtvrtka se ale musím uzdravit, jelikož píšeme pololetní písemnou práci z neměckého jazyka. A tu já nechci prošvihnout, protože ten kdo bude chybět prý podle učitelky bude psát až v lednu a bude mít úplně jiné zadání. Hm.
Když už jsme doma a nebudu mít kromě čtení knížek, koukání na televizi a sezení u počítače - kloktání a pití čaje nepočítám - nebudu mít co na práci, nastavím tu nový design.
Tak se mějte hezky a nebuďte nemocní.

deviantart.com

11. prosince 2010 v 10:48 | DayDreamer |  deníček
aneb nemám moc náladu a čas na blog. Jestli jste tam taky přihlášení, klidně si mě přidejte - oliidaydreamer. čus.

Sladkých patnáct.

8. prosince 2010 v 12:35 | DayDreamer |  upozornění
Tramtadadá!

Poslední den čtrnáctkou.

7. prosince 2010 v 17:31 | DayDreamer |  deníček
Ano, ano. Před rokem jsem se těšila na to, že už mi bude čtrnáct. Dnes se těším, že zítra mi už bude patnáct! Ani tomu nemůžu pořádně uvěřit. Vždyť ještě včera jsem šla poprvý do školy, a dnes už jsem v polsedním ročníku zákadky. Mazec, jak ten čas letí, ale co si budeme povídat. Zítra to jedu do Varů oslavit s Klárkou, protože ve škole proběhne stávka učitelů - děkuji za dárek k narozkám. Akorát by mě zajímalo, kdo mi popřeje jakože fakt ví, že mám narozky, a kdo jen že to ví z facebooku. No, stejně je to jedno. Nebudu to už rozebírat. Těšim se na zítřek, pa ♥

Řetězák 0.3

5. prosince 2010 v 17:23 | DayDreamer |  zábava
 Nudím se.

ZDROJ: daaily-diary.blog.cz

CO BYL TVŮJ..:
1. Poslední nápoj ~ čaj
2. Poslední telefonní hovor ~ mamka
3. Poslední SMSka ~ mamka
4. Poslední písnička,kterou si poslouchala ~ Xindl X - Chemie
5. Naposled co si plakal ~ předevčírem
UŽ JSI NĚKDY:
6. Šla na rande s někým dvakrát ~ jó, tenkrát, když jsem měla kluka
7. Byla nevěrná ~ ne
8. Někoho políbila a litovala toho ~ ne
9. Ztratila něco zvláštního ~ jé, toho bylo
10. Byla skleslá,smutná ~ inteligetní otázka
11. Byla opilá a zvracela ~ opilá ne, zvracel asi každý 

3 OBLIBENÉ BARVY:
12. černá
13. fialová
14. šedá
ale jinak mám ráda všechny ^^

Přece jenom...

4. prosince 2010 v 18:53 | DayDreamer |  deníček
...nakonec pojedu do Ruska:) Už se těším! A máma nás se ségrou uvolní na tři dny ze školy, protože letenky jsou na 18.12. Tak se mějte, pa ^^

rozhodnutí

3. prosince 2010 v 11:01 | DayDreamer |  deníček
Tak přece jenom si maminka usmyslila, že nás se sestrou vezme na vánoční prázdniny do Ruska za babičkou. Sestra okamžitě souhlasila, já si to však musím rozmyslet. Jet do Ruska a užít si hezky prázdniny nebo zůstat tady s tátou a "užívat si" každodenního stereotypu? Přece jenom mám tátu ráda, i přesto, že chce odejít. Nechat ho samotnýho na deset dní, aby si všecko promyslel v hlavě, aby si užil prázdniny bez přetvářek, jak sám říká? Nebo být tady s ním, učit se správně fotografovat, dívat se na filmy, chodit ven a fotit? Proč je to tak těžký?!

Chci tam!

2. prosince 2010 v 12:38 | DayDreamer |  deníček
A H O J.
Jsem nemocná, takže teď mám poměrně hodně volnýho času. A tak píšu.
Včera jsem spolu s mamkou byla v Praze, podívat se na gymnázium s rozšířenou výukou jazyků, Na Zatlance se to jmenuje. Chci tam studovat. Moc se mi tam zalíbilo. Přijímačky se dělají jenom z obecných studijních předpokladů, což bych zvládnout mohla. Problém je ale s bydlením no. Nějak to ještě musíme vymyslet.
Taky jsme s mamkou udělali takovej nákupek zimního oblečení. Vybrala jsem si fialovou bundu z Kenvela, šedou čepku z Nextu a šedý UGGS z New Yorkeru. Aspoň už něbudu mít mokrý nožky.
Cesta zpátky nám trvala šest hodin! To kvůli zasněženým silnicím. Nám dokonce v Student Agency pouštěli dva filmy - Trója a Harry Potter 3. U tý Tróji jsem na chvíli usla, ale vždycky jsem se kvůli tomu drncání autobusu probouzela, ale ani nijak zvlášť jsem ten film taky nesledovala. Na Harryho jsem se koukala, ale v půlce to vypli s tím, že už se blížím k Varům. Nevim, mě ten Potter nepřijde zas tak úžasnej, jak ho všichni vidí. Ale je to můj názor a já ho nikomu necpu.
To je tak asi všecko. Mějte se hezky a teple se oblíkejte, abyste nebyli nemocní!
DayDreamer.